Фрагмент работы: Кран-балка.
Підручник обладнання промислових підприємств кран балка
Довжина прогону балки L=100 м. б Двигуни механізмів переміщення працюють також в повторно-короткочасному режимі з встановленою тривалістю включення, тому розрахунок потужності розраховуємо по методу навантажувальних діаграм і еквівалентних потужностей отчет по производственной практике по бухгалтерскому учету для некоммерческой организации силова частина: М1 та М2 – двигуни привода переміщення лебідки, асинхронні з короткозамкненим ротором; М3 та М4 – двигуни привода переміщення балки, асинхронні з короткозамкненим ротором; М5 – двигун привода переміщення каретки; ЕL – лампа освітлення підкрановой зони; ВА – акустичний прилад.Забороняється транспортування вантажу з допомогою кран-балок, які можуть завдати небезпеку (створити загрозу) здоров'ю і життю людини, негативно вплинути на навколишнє середовище, спричинити появу на робочому місці виробничого шкідливого і небезпечного фактору підпис Дата В випадку, коли в якості вантажозахоплювального пристрою використовується електромагніт, то при транспортуванні вантажів суворо забороняється знаходитись поблизу місця виконання цих робіт, адже в разі зникнення живлення, вантаж впаде.
Кран-балки використовуються у виробничих цехах заводів для переміщення оброблюваних виробів між робочими місцями, для переміщення товарів, що зберігаються на складах, логістичних центрах і митних терміналах, виконання вантажно-розвантажувальних робіт, при будівельних роботах КМ3 – лінійний контактор пуску електродвигунів переміщення балки,вперед КМ4 – лінійний контактор пуску електродвигунів переміщення балки, назад КМ5 – лінійний контактор пуску електродвигуна переміщення каретки, вліво; КМ6 – лінійний контактор пуску електродвигуна переміщення каретки, вправо. Монтаж конструкції кран-балки може бути проведений за такими схемами: • Підвісна кран-балка − кран кріпиться знизу кранового шляху, закріпленого на несучих конструкціях будівлі; • Опорна кран-балка − конструкція кран-балки переміщається зверху кранового шляху, що спирається на несучі конструкції будівлі курсовая по бух балансу Обмеження руху підйому лебідки здійснюється кінцевим вимикачем SQ1, розмикається коло живлення контактора КМ1, знеструмлюється котушка і головними контактами розмикає коло живлення двигунів М1 та М2 які загальмовуються.
Схема керування, акустичний пристрій та лампа освітлення живляться змінною напругою 220В. Для підготовки живлення силового кола та кола керування вмикаємо ввідний автоматичний вимикач QF1 решение задач по бухгалтерскому учету розміщення електрообладнання на об’єкті Електропостачання кран-балки здійснюється від силової трифазної електромережі напругою 380 В 50 Гц за допомогою кабельної лінії Силове електрообладнання – двигуни лебідки закріплені до редуктора за допомогою флянців та болтів електродвигуни приводів кран-балок працюють в повторно-короткочасному режимі, тому їх потужності визначаються методом наван-тажувальних діаграм з визначенням еквівалентної потужності – Р. еквРозрахунок виконуємо по наступним вихідним даним: 1 в зв'язку з тим, що управління кран-балкою виконується з підлоги пульт керування розміщується на рівні грудної клітки оператора, то замок ременя пульта розрахований на певне зусилля натягу при перевищенні якого він спрацьовує і звільняє оператора від пульта.
Техніка безпеки і охорона навколишнього середовища Підвищена небезпека робіт при транспортуванні піднятих вантажів потребує при проектуванні і експлуатації дотримання та обов'язкового виконання правил по влаштуванню і експлуатації. Здійснення різних операцій на вантажем здійснюється оператором на землі,за допомогою пульта управління, який має 8 кнопок (вверх,вниз; вліво, вправо; вперед, назад; ввімкнення освітлення та подачі сигналу.) Довжина прогону балки складає L=100м, а довжина прогону каретки бL=24м. кВисота підіймання вантажу становить 10м. Для вказаних двигунів основними режимами роботи є повторно-короткочасний і довготривалий з величиною ТВ до 100%, для якого в ката-логах приводяться основні технічні характеристики двигунів .
До загальних засобів захисту відносяться: звукопоглинаючі матеріали, зменшення звукових шумів за рахунок регулювання технологічних процесів, а також застосування звукопоглинаючих екранів побудова механічної характеристики двигуна каретки 1) Для побудови механічної характеристики розраховуємо номінальне ковзання: (n n)0нSн де: n0 n- синхронні оберти двигуна n= 1000 об/хв.; 00 n- номінальні оберти двигуна n= 920 об/хв.; нн (1000 920)Sí 0,09920 Арк безперервно зростаюче, практично некероване забруднення навколишнього середовища по масштабах глобальних джерел забруднення, по ступені згубного впливу на живу природу в цілому і на людський організм зокрема, примушує всіх піклуватись про чистоту природи, ставити цю проблему на одне з перших місць для забезпечення нормального життя і здоров'я не тільки нашого, а також і наступних поколінь по-перше, це те, що робота електрообладнання та іншого технологічного обладнання кран-балок є джерелом таких несприятливих факторів як вібрації, шуми, які негативно впливають на самопочуття, здоров'я і на життя людини в цілому.
Зміст проекту Стор. 2 коротка технологічна характеристика і опис принципу дії кран-балки Конструкція даної електричної кран-балки виконана у вигляді опорного моста, вона переміщається по направляючих рейках, змонтованих всередині будівлі елементи захисту: Призначені для захисту цехової електромережі та електрообладнання кран-балки від коротких замикань та тривалих перевантажень при натисканні заживлюється контактор КМ3, який головними контактами в силовому колі вмикає двигуни М3 та М4, а допоміжними розриває коло живлення контактора КМ4.
При цьому заживлюється котушка контактора КМ2, який головними контактами в колі живлення двигунів М1 та М2 здійснює реверс, двигуни змінюють напрямок обертання. Загальні вимоги до ВПМ: 1) на всіх машинах реверсивні пускачі повинні мати як електричне так і механічне блокування; 2) огляди і ремонти ВПМ проводять в місцях постійної стоянки; 3) персонал, який обслуговує електрообладнання кранів, повинен мати не менше 3-ої групи допуску з електробезпеки, а працівники — машиністи - не менше 2-ої групи. На всіх підприємствах призначається особа, яка відповідає за безпечну експлуатацію ВПМ. Під час роботи ВПМ категорично забороняється виконувати будь які роботи по ремонту та обслуговуванню факторы экономический рост qF1 – ввідний автоматичний вимикач; QF2 – автоматичний вимикач привода лебідки; QF3 – автоматичний вимикач привода балки; QF4 – автоматичний вимикач привода каретки; FU1, FU2, FU3 – запобіжники.
При цьому заживлюється котушка контактора КМ1, який головними контактами в силовому колі вмикає двигуни М1 та М2, а допоміжними контактами Арк . Для здійснення переміщення вантажу в приміщенні, кран-балка має три трьохфазних асинхронних двигуни з коротко замкнутим ротором, за допомогою яких ми виконуємо різні переміщення. Довжина прогону каретки L = 24 м. к Аналогічним чином розраховуємо потужність двигуна каретки, при цьому враховуємо її масу, масу вантажу і вантажозахоплюючого пристрою серед двигунів АИР випускаються дво – та тришвидкісні двигуни з чис-лом пар полюсів 4/12, 4/24, 1/8/24 та 6/12, 6/20, в яких реалізовано принцип керування з постійним моментом і які мають потужність (з меншим числом пар полюсів), що відповідає основній шкалі потужностей одношвидкісних двигунів.

.
На кран-балках, де в колах сигналізації і освітлення напруга перевищує 36 В забороняється використовувати металеву форму крана в якості зворотного нульового провідника формирование коммуникативных умений младших школьников презентация. За бажанням замовника кран-балка може бути обладнана регулятором швидкості переміщення крана й вантажно-захоплюючого пристрою. Підпис Дата Так як електрообладнання кран-балок працює в умовах тряски, підвищених вібрацій, тому для зменшення до мінімуму, а в разі можливості, повного усунення вібрацій, необхідно збільшити жорсткість кріплень, тобто перевірити надійність кріплень вона також оснащена лампою, яка призначена для освітлення підкранової зони та гучномовцем для подачі попереджувального сигналу .
Заживлюється контактор КМ6, який головними контактами в силовому колі вмикає двигун М5, а допоміжними розриває коло живлення контактора КМ5. Заживлюється контактор КМ5, який головними контактами в силовому колі вмикає двигун М5, а допоміжними розриває коло живлення контактора КМ6 . Найголовнішим і найкращим методом в даному випадку є оптимальний вибір режиму роботи машини і технологічне регулювання потужності машин та механізмів. учет расчетов с персоналом по оплате труда керування електроприводами переміщення балки Для того щоб виконати переміщення балки вперед натискаємо кнопку SB3.
Технічні характеристики двигуна АИР 90 L4 E ММпускмаксТип Р , n , JМаса, ІМннр, пускмінММη, cos φ номном2 МІномномдвигуна кВт об/хв кг кг/м % АИР 90 2,2 1430 80 0,83 6 ... 1,6 2,2 0,0056 22,9 L4 E Арк. Елементи блокування: SQ1 – кінцевий вимикач обмеження підйому гака лебідки; SQ2 та SQ3 – кінцеві вимикачі обмеження руху балки; SQ4 та SQ5 – кінцеві вимикачі обмеження руху каретки передбачається також встановлення кінцевих вимикачів, які виключають наїзд механізмів у випадку роботи двох і більше кранів на одному підкрановому шляху, або візків на одному мосту . Заживлюється котушка контактора КМ4, який в силовому колі здійснює реверс двигунів М3 та М4, які змінюють напрямок обертання, тобто відбувається переміщення балки назад.
Хоч в цій галузі розроблені і втілені в життя значні міри, але вони явно відстають від темпів HТП. Що стосується кран-балок, то при їх експлуатації виникає ряд несприятливих для людей і навколишнього середовища факторів . Натисканням кнопки SB7, здійснюється включення акустичного приладу ВА, для подачі попереджувального звукового сигналу. Опис роботи схеми: Електрична схема призначена для керування електроприводами кран-балки ввідний кабель: 1) 42 ≥ 15; 2) 42 ≥ 1·32; 2 Вибираємо кабель КГ 3×16+1×4ммКабель живлення двигунів: 1) 25 ≥ 12,4; 2) 25 ≥ 1·20; 2 Вибираємо кабель КГ 3 ...,5 ммКабель керування 2 Вибираємо кабель КРНГ 13 ...,5 ммПровід для схеми керування : 2Вибираємо провід ППВ-2,5 мм Арк.
Всі кран-балки мають наступні особливості: металоконструкція кран-балок і всі металеві частини електрообладнання, які можуть бути під напругою через руйнування ізоляції, повинні бути заземлені керування електроприводом переміщення каретки Для здійснення переміщення каретки вліво натискаємо кнопку SB5 . Для зупинки двигунів відтискаємо їх відповідні кнопки керування, при цьому виконується знеструмлення контакторів і розриваються кола живлення двигунів. Привід механізму пересування балки, підйому вантажу і пересування тельфера здійснюється від окремих електродвигунів через редуктори.
Повний цикл роботи механізмів складається з 2 операцій: з операції переміщення номінального вантажу на повну відстань прогону і з операції переміщення з порожнім гаком. Кнопки знаходяться на пульті керування, який з’єднаний з електрошафою за допомогою гнучкого кабелю . Розрахунок: Статичні навантаження на електропривод створюється, силами ваги вантажу і силами тертя механізму підйому. Електрообладнання кран-балки живиться від трифазної чотирьох провідної цехової електромережі напругою 380 В змінного струму.
Електромагнітні апарати та апарати захисту розташовані в електрошафі яка знаходиться на платформі каретки. Підпис Дата Визначаємо передаточне число редуктора: i= ω/ ωр.к.н.д.к х.к.к i= 96,29/6,36 = 15,14 р.к. 7)Виконуємо перевірку вибраного двигуна на перевантажувальну здатність по моменту, для чого визначаємо статичний момент на валу двигуна каретки: Р Rс.к.х.к.к. Конструкція кран-балки виконується у вигляді опорного або підвісного моста, що переміщається по направляючих (рейках), змонтованих на несучих конструкціях будівлі. Крани повинні оснащуватися електричними талями, обладнаними кінцевими вимикачами висоти підйому .
- Розрахунок потужності і вибір електродвигуна приводу лебідки… 4.2 Розрахунок потужності і вибір двигуна переміщення балки……….. 4.3 Розрахунок потужності і вибір двигуна переміщення каретки…….. 5
- Підпис Дата Для здійснення переміщення каретки вправо натаскаємо кнопку SB6
Каталог електротехнічних виробів фірми «ЕТІМАТ» - 2007 р 9. «Компоненты систем электроснабжения и автоматизации в промышленности» живлення електроприводів кран-балки здійснюється від трифазної мережі змінного струму напругою 380 В з частотою 50 Гц. На вимогу замовника може бути обладнаний приводом, що забезпечує плавний пуск і зупинку механізмів. Ще одним з факторів, який впливає на обслуговуючий персонал обладнання кран-балок, являються шуми.

.
Сила тяжіння порож-нього гака нездатна подолати сили тертя в механізмі і опускання здійснюєть-ся реверсом двигуна лебідки елементи комутації : КМ1 – лінійний контактор пуску електродвигунів лебідки на підйом ; КМ2 – лінійний контактор пуску електродвигунів лебідки на спуск; НВПЕТ 680.000.946 важлива роль у реалізації планів електрифікації і механізації сільськогосподарського виробництва відводиться електроприводу – основним видом привода найрізноманітніших машин і механізмів. Кран-балка − пристрій, призначений для підйому і переміщення вантажів при проведенні будівельних, ремонтних, монтажних, вантажно-розвантажувальних та інших робіт.
Привід лебідки забезпечують два двигуни одного типу які мають сумарну потужність 3 кВт підпис Дата розмикає коло живлення контактора КМ2 для запобігання противключення. Разом з тим вимикається кінцевий вимикач, що призводить до зупинки всіх електричних механізмів кран-балки керування електроприводами лебідки Для здійснення підйому вантажу натискаємо кнопку SB1.
Харизоменов И.В. и Харизоменов Г.И. Электрооборудование станков и автоматических линий. Управління кран-балкою відбувається з підлоги за допомогою підвісного пульта управління або пульта дистанційного радіоуправління кінцеві вимикачі обмеження руху механізмів, розташовані на відповідних елементах конструкцій кран-балки і приводяться в дію спеціальними упорами. При необхідності проведення ремонтних робіт на кранах, повинен бути виданий наряд - допуск.
Підпис Дата 6) Визначаємо оберти для різних значень ковзань і записуємо дані в таблицю: n n (1 S)об/хв.; S0n 1500 (1 0,05) 1425 об/хв.; S Отримані значення моментів та обертів заносимо в таблицю Табл.4.2.2. Вибір проводів Вибір перерізу проводів здійснюємо по умові нагріву довготривалим розрахунковим струмом шуми, які перевищують поріг 50 - 70 дБ викликають втому, головну біль, зниження працездатності і нервовий розлад. Підпис Дата 6) Для вибраного двигуна з номінальними обертами для забезпечення максимальної і мінімальної швидкості переміщення вантажів визначаємо передавальне число редуктора, для цього розраховуємо кутову швидкість ходових коліс балки: ω=V/R,рад/с; х.к.б.бх.к.б.ω ...,18=6,67 рад/с. х.к.б.
Розробка схеми керування Мороз М.П. Перевірив і опис принципу роботи Реценз. кран-балки розрахунок потужності електроприводів та їх вибір. 4.1 Розрахунок потужності і вибір електродвигуна приводу лебідки. Пульт опущений на висоту доступну для оператора, який оперує кран-балкою з землі вибір елементів захисту, апаратів керування і елементів заземлення електрообладнання. 7.
Підпис Дата 2 для того щоб визначити час роботи механізму по заданій швидкості підні-мання і опускання вантажу. Натисканням вимикача SA ми вмикаємо лампу ЕL для освітлення підкранової зони розробка схеми керування і опис принципу роботи кран-балки. 6 .
.
Смотрите так же :
- дипломная работа на тему анализ ликвидности и платежеспособности предприятия
- система деятельности по социально эмоциональному развитию детей с онр
- диплом анализ и аудит бухгалтерской отчетности
Вибираємо кабель живлення з двох умов: 1) І ≥ І; д.ном 2) І ≥ К ∙ І, К – коефіцієнт, який залежить від типу апарата д.захт.р захзахисту, ізоляції проводів,кабелів і умов їх прокладки (для автоматичних вимикачів к=1). зах І – допустимий довготривалий струм в залежності від умов доппрокладання для вибраного перерізу.
Привід каретки , двигун типу АИР 80 В6Е потужність 1,1 кВт, оберти двигуна 920 об/хв. Обмеження руху балки назад виконується кінцевим вимикачем SQ3. Переміщення по направляючих відбувається за рахунок електродвигуна. Допоміжними контактами розриває коло живлення контактора КМ1. Привід балки – двигун типу АИР 90 L6Е має потужність 2,2 кВт, оберти двигуна 1430 об/ хв.
Обмеження руку каретки вправо здійснюється кінцевим вимикачем SQ5. Розробка схеми керування і опис принципу роботи кран-балки. Схема електрична принципова електрообладнання. Механічна характеристика електроприводу каретки Арк. Каталог фирмы «ALTERA», апрель 2007. 10. И.И. Алиев «Электрические аппараты», М. РадиоСофт, 2004. 11. Е.М. Соколова «Электрическое и электромеханическое оборудование», М. «Академия», 2006. 12. Інтернет - http://dneprokran.com.ua/bridge-crane-single.html - m-corp.ru - www.електродвигатель.net НВПЕТ 680.000.946.
Зовнішній вигляд підйомного механізму з розміщеним на ньому електрообладнанням. . Монтаж цих апаратів виконаний на монтажних рейках. Лампа освітлення та акустичний пристрій закріплені на корпусі редуктора. Силовий спуск має місце при опусканні порожнього гака і легких вантажів. Переміщення балки назад здійснюється натисканням кнопки SB4.
Переміщення балки вперед обмежується кінцевим вимикачем SQ2. S Отримані значення моментів та обертів заносимо в таблицю Табл.4.1.2. Обмеження руху каретки вліво здійснюється кінцевим вимикачем SQ4. Механічна характеристика електропривода балки. Кран-балка − різновид підйомного крана, яка має конструкцію, виконану у вигляді опорного або підвісного моста (балки).
Для захисту від небезпечних шумів передбачені загальні і індивідуальні засоби захисту від них. Методичні рекомендації по курсовому і дипломному проектуванню. Техніка безпеки і охорона навколишнього середовища. 9. З'єднання з контуром заземлення цеху здійснюється через підкранові шляхи. Лебідка закріплена на каретки яка здійснює переміщення по швелеру.
До індивідуальних відносять використання спеціальних засобів (навушники, шлемофони). Дигун АИР 90 L4Е має потужність 1,5 кВт, оберти двигуна 940 об/хв. Мороз М.П. навколишнього Реценз. середовища Н. Контр. Для обслуговування і ремонту кран-балок відведені спеціальні ремонтні загони. Підпис Дата 4.2 Розрахунок потужності і вибір двигуна переміщення балки Вихідні дані: 1.
Мороз М.П. вибір електродвигуна Реценз. приводу лебідки Н. Контр. Механічна характеристика привода лебідки Арк. Зимин Е,Н. та інші. "Электрооборудование промышленных предприятий и установок". М. "Энергоиздат" 1981. 2. Живлення виконується від цехової мережі змінної напруги 380В, частотою 50Гц. Підпис Дата 4.3 Розрахунок потужності і вибір двигуна переміщення каретки Вихідні дані: 1.
Охорона навколишнього середовища. Коротка технологічна характеристика кран-балки. 4. Також потрібно ввімкнути автоматичні вимикачі QF2, QF3 та QF4. Рубильники, через які живляться лінії кранів, відключаються і між їх ножами встановлюються ізолюючі прокладки. Ремонт і ТО виконується в ремонтних загонах.
Мороз М. П. характеристика і опис Реценз. принципу дії кран-балки Н. Контр. Маса вантажозахоплюючого пристрою G= 490,5 Н. о6. Мороз М.П. вибір двигуна Реценз. переміщення каретки Н. Контр. Для спуску вантажу, натискаємо кнопку SB2. Маса вантажозахоплюючого пристрою G=490,5Н. о6.
Вступ Механізація, електрифікація та автоматизація – ключі до інтенсифікації сільського господарства. Розробка схеми керування і опис принципу роботи кран-балки………. 6. Мороз М.П. вибір двигуна Реценз. переміщення балки Н. Контр. Дана кран-балка забезпечує такі швидкості переміщення вантажу: швидкість підйому та спуску – 0,14м/с; швидкість переміщення балки – 1,2м/с; швидкість переміщення каретки – 0,7м/с. Більше 60% вироблюваної в країні електроенергії споживається електроприводом.
Монтаж проводів виконаний в електрошафі. Тип гальмівного пристрою — вбудований. Тип гальмівного пристрою – вбудований. Основні переваги електроприводу: малий рівень шуму при роботі і відсутність забруднення навколишнього середовища, широкий діапазон потужностей (від сотих часток вата до десятків тисяч кіловат) і кутових швидкостей обертання (від часток обороту вала в хвилину до декількох сотень тисяч обертів на хвилину), доступність регулювання кутової швидкості обертання , високий ККД, Легкість автоматизації та простота експлуатації. Мороз М.П Група 412 Затверд.
Табл.4.1.2 Залежність моментів і обертів від ковзання S,2 0,3 0,4,6 0,7 1 M H∙м 15,22 23,12 32,71 32,98 30,14 26,82 23,81 21,24 19,09 17,29 15,78 nоб/хв s 940 900 800 700 600 500 400 300 200 100 0 Арк. Каретка виконує переміщення вправо. Виконується рух балки вперед. Підпис Дата Будуємо навантажувальну діаграму: Рис 4.2.1. Напруга мережі живлення 380 В, 50 Гц. 2.
Мороз М.П Група 412 Затверд. 10. Каганов И.Л. Курсовое и дипломное проектирование. М. "Колос", 1980. 3. Для цього використовуємо додаткові дані. Мороз М.П. електрообладнання на Реценз. об’єкті Н. Контр. Розрахунок потужності двигунів електроприводів і їх вибір. 5.
Зміст курсового проекту 1. Мороз М. П. Група 412 Затверд. Мороз М.П. Група 412 Затверд. Мороз М.П. Група 412 Затверд. 8. Дмитрук А.В. Коротка технологічна Перевір.
Мороз М.П. Група 412 Затверд. Мороз М.П. Група 412 Затверд. Мороз М.П. Зміст проекту Реценз. Н. Контр. Номінальна вантажність складає 4,5 тонн. Напруга мережі живлення U= 380 В,f = 50 Гц. ж2.
Мороз М.П. Група 412 Затверд. 5. Примітка: умови роботи внутрішньо иехові. 2. Мороз М.П. Література Реценз. Н. Контр. Мороз М.П. Вступ Реценз. Н. Контр. Лист Підпис Дата № докум.
Розміщення електрообладнання на об’єкті. 8. Підпис Дата 6) Час циклу. Номінальна вантажність G= 44145 Н; н5. Номінальна вантажність G= 44145 Н; н4. НВПЕТ 680.000.946 КП Змн.
Мороз М.П. Група 412 Н. контр. КП ЗмнЛист № докум. Кацман М.М. Электрические машины. М. "Высшая школа", 1990. 4. Графічна частина: Лист 1. Тип підйьомного механізму – кран-балка; 2.
Дмитрук.А.В. Техніка безпеки і охорона Перевір. Підпис Дата 10. Підпис Дата 4. Підпис Дата 3. Передавальне число поліспаста – і=2; п11.
Новоград-Волинський, 2007. 6. Маса каретки G= 13243,5Н. к5. Каретка здійснює переміщення вліво. Маса балки G =66217,5 Н. б4. Дмитрук.А.В. Розрахунок потужності і Перевір.
Дмитрук.А.В. Розрахунок потужності і Перевір. Дмитрук.А.В. Розрахунок потужності і Перевір. Відбувається підйом вантажу. Аркушів Розроб. Аркушів Розроб.
Акрушів Розроб. Акрушів Розроб. Акрушів Розроб. Акрушів Розроб. Акрушів Розроб.
Акрушів Розроб. Акрушів Розроб. Акрушів Розроб. Швидкість переміщення каретки V= 0,7 м/с. к7. Підпис Дата 9.
Підпис Дата 7. КП Змн. Тривалість включення ТВн=40%. 3. Тривалість включення ТВн=40%. 3. Максимальна швидкість піднімання спуску вантажу – V=0,14 п(с)м/с; 5.
КП Изм. КП Изм. КП Изм. КП Змн. КП Змн.
КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн.
КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн.
КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн.
КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн.
Зміст проекту. Затверд. Лист № докум. Лист № докум. Лист № докум.
Лист № докум. Лист № докум. Лист № докум. Лист № докум. Лист № докум.
Лист 2. КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн.
КП Змн. КП Змн. КП Змн. КП Змн. Швидкість переміщення балки V=1,2 м/с. б7.
НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946.
НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946.
НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946.
НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946.
НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946.
НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946. НВПЕТ 680.000.946.
НВПЕТ 680.000.946. Підпис Дата Літ. Підпис Дата Літ. Підпис Дата Літ. Швидкість переміщення каретки – V=0,7 м/с; в7.
Підпис Дата Літ. Підпис Дата Літ. Підпис Дата Літ. Підпис Дата Літ. Підпис Дата Літ.