Магазин электронных документов

Залізничні квитки онлайн PROIZD™

Опубликовано: 2019-05-08 01:30:11

Міністерство інфраструктури затвердило разове підвищення у 2015 році тарифів на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення на 21% порівняно з 2014 роком.

Про це  УНІАН  повідомило джерело в міністерстві, зазначивши, що раніше передбачалося, що індексацію буде проведено в три етапи, перейдите PROIZD.UA.

Джерело повідомило, що індексацію тарифів на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення на 21% буде проведено, як і передбачалося, в усіх категоріях пасажирських вагонів, крім вагонів першого класу поїздів категорії "Інтерсіті+".

Джерело уточнило, що індексація тарифів буде проведена орієнтовно через 2-2, 5 місяці після узгодження відповідного наказу міністерства в уряді, який набуде чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції та публікації в газеті "Урядовий кур’єр".

Декількома годинами раніше на брифінгу начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення "Укрзалізниці" Ігор Бреус повідомив, що  відомство ініціювало  підвищення тарифів на проїзд  у пасажирських поїздах цього року в три етапи: з 1 березня - на 6%, з 1 квітня - на 7% , з 1 травня - на 6, 5% з урахуванням інфляції, тоді як у цілому за рік підвищення становитиме 21%.

Залізничні квитки онлайн PROIZD™