Магазин электронных документов

Англійська у Києві

Опубликовано: 2019-11-29 14:30:09

Працівник Оболонського управління столичної поліції був викритий у протиправній діяльності. За повернення автомобіля, вилученого в рамках кримінального провадження, слідчий поліції вимагав від власника неправомірну вигоду — 1 тисячу доларів США.

У Києві до працівників Служби безпеки України звернувся чоловік та повідомив про вимагання хабара співробітником столичної поліції, перейдите сюда англійська у Києві. За цим фактом слідчі Центрального апарату ДБР, під процесуальним керівництвом ГПУ, розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

В рамках кримінального провадження оперативники Київського міського управління ДВБ НПУ встановили, що до протиправної діяльності причетний слідчий Оболонського УП ГУНП у місті Києві.

За вирішення питання про повернення вилученого автомобіля Audi Q7 капітан поліції забажав одержати хабара — 1 тисячу доларів США.

Відразу після одержання другої частини від загальної суми співробітник поліції був затриманий працівниками внутрішньої безпеки НПУ, ГУБКОЗ СБУ у Києві та Київській області та слідчими ДБР. Кошти, надані у якості неправомірної вигоди, вилучено.

В порядку ст.208 КПК України капітана поліції затримано. Санкція ч.3 ст.368 ККУ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

Англійська у Києві